Obaveštenje

Dragi vozači i svi ljubitelji auto-slaloma,

Sa velikim žaljenjem moramo da Vas obavestimo da usled nastale situacije i pogoršanja epidemiološkog stanja vezano za COVID-19, takmičenje moramo da odložimo.

Novi datum ćemo odrediti u saradnji sa granskim savezom – SAKSS. Čim odredimo novi datum obavestićemo sve klubove.

Sa velikim poštovanjem,
SG Racing Team

Lokacija / Location

HQ / Service Area

Servisno parkište se otvara od 07h / Service are opens at 07h

Satnica / Agenda

Datum // DateVreme // TimeOpis // Description
01.10.00:00Početak prijema prijava // Entry applications open
17.10.23:00Završetak prijema prijava // Entry applications closed
17.10.23:59Objava zvanične liste prijava // Official entry list published
18.10.07:00 - 09:15Verifikacija i tehnički prijem na stazi "Bukulja" // Administrative and scrutineering checks on track "Bukulja"
09:15I sednica sportske komisije / Objava startne liste // I stewrads meeting / publication of starting order
09:45Brifing za vozače // Drivers briefing
10:15Trening - prva vožnja // Training - 1st run
11:30Trening - druga vožnja // Training - 2nd run
12:30II sednica sportske komisije // II stewards meeting
13:00Svečano otvaranje trke // Ceremonial opening
13:15Trka - Prva vožnja // Race - 1st run
14:30Trka - Druga vožnja // Race - 2nd run
15:45Trka - Treća vožjna // Race - 3rd run
17:15Objava privremenih rezultata // Publication of provisional results
17:15III sednica sportske komisije // III stewards meeting
17:45Objava zvaničnih rezultata // Publication of official results
18:00Ceremonija dodele priznanja // Prize giving ceremony

Dokumenta / Documents

Ovde možete naći sva dokumenta vezana za takmičenje.
****
Here, you can find all the documents related to the competition.

On-Line Prijava / On-Line Entry Form






Prijavljujem se za klasu: (applicable only for Serbian competitors)







Dupla vožnja? / Two drivers on the same car?


Rezultati / Results

Preliminarna lista prijava / Preliminary Entry List

Lista se osvežava svaka 24č. / The list is refreshed once every 24h.

#St No.NatFirt NameLast NameCompetitorGr-ClVehicleDbl StartDbl with
1747SRBVeljkoAlempijevićWRRGrupa 2 - Klasa 7Mini cooper SNe / No
2610SRBŽivko ŽupanWRRGrupa 2 - Klasa 6Opel corsa 2.0Ne / No
3488SRBNikola VeticNikolaGrupa 2 - Klasa 4Fiat SeicentoDa / Yes455
4455SRBPetar StudenAuto tjuning klubGrupa 2 - Klasa 4Fiat SeicentoDa / Yes488
5777SRBSrdjanPetrovAsu fanatikGrupa 2 - Klasa 7fiat 595 abarth turismoNe / No
6321SRBStevanDimitrijevicAmsu FANATICGrupa 1 - Klasa 3OPEL ASTRA 2.0 TURBO Ne / No
7N12SRBDjordje ProkicASK SG Racing TeamGrupa 3 - Klasa 10Zastava YugoNe / No
8601SRBDejanPejicNV racingGrupa 2 - Klasa 6Renault clioDa / Yes
9501SRBMilosStevanovic Pro raceGrupa 2 - Klasa 5Honda civikNe / No
10205SRBZoranMaletinFanatikGrupa 1 - Klasa 2Toyota MR2Ne / No
11633SRBIgorSavicAMSU FANATIKGrupa 2 - Klasa 6Alfa Romeo 33Ne / No
12699SRBBojanSijerkovicAmsu FanatikGrupa 2 - Klasa 6Ford fiesta STNe / No
13120SRBMilanDjordjievskiAMSU FANATIKGrupa 1 - Klasa 1Fiat Punto SportingNe / No
14588SRBAleksandarStankovicAmsu FanatikGrupa 2 - Klasa 5Honda Civic Eg5Ne / No
15747SRBVeljkoAlempijevicW R RGrupa 2 - Klasa 7Mini cooper SNe / No
16111SRBGoranRatkovićASK DriverGrupa 1 - Klasa 1Fiat Seicento SportingNe / No
17318SRBStefanStijovicASU Pro RaceGrupa 1 - Klasa 3Škoda octaviaNe / No
18357SRBViktor NadjAMSU FANATIKGrupa 1 - Klasa 3Seat Leon FRNe / No
19599SRBAleksandarIsakovAMSU FanatikGrupa 2 - Klasa 5Citroen C2 VTSDa / Yes513
20757SRBDarkoTerzićFanatikGrupa 2 - Klasa 7Opel Corsa D OpcNe / No
21588SRBAleksandarStankovicAmsu FanatikGrupa 2 - Klasa 5Honda Civic Eg5Ne / No
22418SRBNikolaAlimpićAMSU FanatikGrupa 2 - Klasa 4Zastava Yugo 55Ne / No
23504SRBVukTrajkovicAMSU FanatikGrupa 2 - Klasa 5Citroen c2 Ne / No
24444SRBNemanja Djuric ask driverGrupa 2 - Klasa 4Fiat Seicento Ne / No
25158SRBMarkoStankovicRacing TribeGrupa 1 - Klasa 1Fiat SeicentoNe / No
26555SRBMilosJankovicAMSU FANATIKGrupa 2 - Klasa 5YugoNe / No
27SRBIvanSadovskiXM racing teamGrupa 2 - Klasa 6Renault ClioDa / Yes
28SRBMilanSadovskiXM racing teamGrupa 1 - Klasa 3Alfa Romeo Mito Ne / No
29898SRBAlenDjuhicAmsu FanatikGrupa 3 - Klasa 8Zastava yugu 55Ne / No
30207SRBAleksandarRogulicAK XM racing teamGrupa 1 - Klasa 1fiat 500-abarthNe / No
31513SRBNikolaIsakovAMSU FanatikGrupa 2 - Klasa 5Citroen C2 VTSDa / Yes599
32SRBDEJAN SMILJANICASK SG RACING TEAMGrupa 3 - Klasa 9ZASTAVA 750Ne / No
33303SRBDARKOVELICKOVICASK SG RACING TEAMGrupa 1 - Klasa 3ALFANe / No
34F88SRBMILORADILICASK SG RACING TEAMGrupa 3 - Klasa 9ZASTAVA 750Ne / No
35209SRBSASA GLISICASK SG RACING TEAMGrupa 1 - Klasa 2CITROEN C2Ne / No
36757SRBDarkoTerzićAmsu FanatikGrupa 2 - Klasa 7Opel Corsa D OpcNe / No
37F55SRBMIODRAGOBRADOVICOMP RACINGGrupa 3 - Klasa 9ZASTAVA 1000 CUP2Ne / No
38888SRBDamirDjuhicAmsu FanatikGrupa 3 - Klasa 8Yugo 65Da / Yes889
39517SRBMilošSoviljASU Zeka Auto SportGrupa 2 - Klasa 5Suzuki Swift GTINe / No
40334SRBDejanKaraklicASK Gina Auto SportGrupa 1 - Klasa 3Renault 19Ne / No
41102SRBAleksandarAcimovicASK Gina Auto SportGrupa 1 - Klasa 1Zastava 101Ne / No
42N74SRBAleksandarStevanovićASU Racing TribeGrupa 3 - Klasa 10Zastava Yugo 55Ne / No
43202SRBZlatanJovanovićASU Racing TribeGrupa 1 - Klasa 2Lancia Delta HPIDa / Yes211
44211SRBBranislavCibulskiASU Racing TribeGrupa 1 - Klasa 2Lancia Delta HPIDa / Yes202
45SRBJovanMarićFanticGrupa 1 - Klasa 2Fiat Panda 100HPNe / No
46192SRBDjordjeDoganjic RepsolASK SG RACING TEAMGrupa 1 - Klasa 1Zastava 101 ConfortNe / No
47575SRBZoranStojkovicAMSU FANATIKGrupa 2 - Klasa 5YugoDa / Yes555
48609SRBAleksandarMijailovicASK Centar BobanGrupa 2 - Klasa 6Fiat PuntoNe / No